Upravit stránku
Uplynulý víkend se jezdci týmu ORT Racing zůčastnili prvního závodu šampionátu Moto CH, při kterém se jede i Mistrovství České republiky. V pátek všichni jezdci bojovali s nepřízní počasí a dá se říci, že až na pár jedinců za celý den nikdo nevyjel. Všichni tři jezdci využili také jen pár kol pro seznámení se s tratí a hlavně pro vyzkoušení si né zrovna ideálních podmínek na trati. Sobota pak už byla o něčem jiném! Trénink, kvalifikace a závod.
Počasí bylo slunečné a první mistrovský závod dokončil Michal Savinkov na druhém místě a Jan Novotný na místě třetím. Ve třídě supersport 600 se představil i majitel týmu Zdeněk Ort, který v prvním závodě dojel na devátém místě. Neděle pak přinesla opět dva tréninky a nedělní závod. Ve třídě 125GP svedli fantastický souboj tři hořičáci, tři kamarádi Michal Savinkov, Jan Novotný a Oldřich Podlipný! Po několika výměnách na vedoucí pozicích všech těchto tří jezdců, nakonec dojeli ve výše uvedeném pořadí a tak jezdci ORT Racingu tak trochu oplatili Oldovi Podlipnému sobotní závod, který stíhací jízdou vyhrál. Zdeněk Ort pak přidal třešničku na dort šestým místem ve třídě SSP600 a tak celý tým odjížděl ze slovenského Slovakiaringu ve velice pozitivní náladě. Děkujeme všem, kteří nás podporují a fandí a pochvala také míří na všechny ze slovakiaracing kteří závody pořádají! Jsou na výborné úrovní a přejeme více a více jezdců!