Upravit stránku
21. 05. 2017
Ve dnech 20. a 21.5. se ORT Racing Team zúčastnil pro něho domácího podniku 300 Zatáček Gustava Havla. Jelikož firma ORT Nový Bydžov spol. s r.o., která podporuje ORT Racing Team je i generálním sponzorem hořických zatáček, přípravy už byly v proudu od poloviny týdne. V pátek tým prošel administrativní a technickou přejímkou a dokončovali se také přípravy na motocyklech. Přestože předpověď počasí neukazovala nic dobrého, nakonec počasí nebylo tak špatné a celý víkend nespadla kapka.

První trénink však nebyl pro tým až tak dobrý. Na konci prvního kola se Michalovi zadřel motor a následoval těžký pád. Trénink byl zastaven a čekalo se, než bude Michal ošetřen a následně transportován do jičínské nemocnice s podezřením na zlomeniny žeber a kotníku.
Na štěstí se nic z toho nepotvrdilo a Michala jsme mohli přivítat zpátky ve stanu ještě před druhým tréninkem. Zlomeninám se sice vyhnul, ale tělo měl zmandlované jako by ho vyplivla míchačka na beton. Naraženiny hrudníku, kostrče, výron kotníku, orgány naruby, ale byl v pořádku. Honza pak dokončil sobotní tréninky a vyjel si 5té místo na startovním roštu.
V nedělním závodě pak Honza dojel na 4tém místě, ale radost týmu se směřovala spíše na to, že Michal je v pořádku a tak se tým může těšit na další závod.
Děkujeme všem, kteří nám na domácí trati fandili a zastavili se u nás. Děkujeme také panu Ortovi a firmě ORT Nový Bydžov za podporu.
V neposlední řadě pak dík patří rodinám a celému týmu za podporu.